Doğal Güzellik konusunda Yakarma Lipa'dan öneriler

Doğal Güzellik konusunda Yakarma Lipa’dan öneriler

yazar:

kategori:

Doğal Güzellik konusunda Yakarma Lipa’dan öneriler … Yolculuk ve performansla dolu bir yaşamın güzellik sıkıntılarına yabancı olmamasına karşın, Lipa imzalı parlak tenini korumayı başarıyor. ayrıntılar kent defterinde…

Doğal Güzellik konusunda Yakarma Lipa’dan öneriler

Yakarma Lipa ve doğal güzellik
Yakarma Lipa ve doğal güzellik

2017’deki ilk albümünün çıkışından bu yana, müzisyen Yakarma Lipa bir tek müzik dünyasında değil, süratle ikon durumuna da terfi etti! Lipa’nın yürekli güzelliği ve yaratıcı seçimi fanatik hayranların dikkatini çekmiş ve onu kuşağı için esin kaynağı olarak sağlamlaştırmıştır. Yolculuk ve performansla dolu bir yaşamın güzellik sıkıntılarına yabancı olmamasına karşın, Lipa imzalı parlak tenini korumayı başarıyor. Her neyse Lipa bizim için, nemli cildini umursadığı ve en sevilen makyajı ile etkilediğini anlatan bir kitap. Yakarma Lipa’nın güzellik ipuçlarını ve ilhamlarını okumak için okumaya devam edin!

Cilt bakımı

Lipa, Elle ile meydana getirdiği röportajda sık sık seyyah olduktan sonrasında cilt bakımının değiştiğini söylemiş oldu. Sabah duşunu “krem temizleyici, B vitamini serumu, nemlendirici krem ve SPF ile takip ediyor. Daha ilkin asla cilt bakımı yapmamıştım fakat şimdi yolculuk ediyorum, yapmak zorundayım.”

Günün nihayetinde, Lipa tenini önemseme hikayesinde oldukça çalışkan: “Makyajımı çıkarmak zorundayım. Yalnız üstünde uyuyakaldığım oldukça ender bir vaziyet. Küçükken asla umursamadım. Ben bir gün tek yüzümü sabunla yıkayan bir insandım. Ama 18 yaşına geldiğimde cildime hakikaten oldukça iyi bakmaya ve yumuşak davranmaya başladım. Şimdi oldukça fazla serum kullanıyorum.”

Yakarma Lipa ve doğal güzellik..
Yakarma Lipa ve doğal güzellik..

Lipa’nın en sevilen organik zımbalarından biri, “New York‘ta bulduğum olağanüstü bir organik güzellik mağazası Credo‘da bulmuş olduğu kült favori Pai Rosehip. Orada her şeyi satın aldım.” Pai Rosehip Cleanser, cildin rutubet bariyerini soymadan makyajı ve kirleri çözmeye destek olan hafifçe, cilt besleyici yağların etkisi altına alan bir karışımını sunar.

Cildini özenle temizlemenin yanı sıra, Yakarma Lipa‘da, dişlerini fırçalarken dudaklarını fırçalamak da dahil olmak suretiyle, parıldama elde etmek için daha azca geleneksel yöntemler vardır: “dişlerinizi fırçalarken dudaklarınızı fırçalayın. Ölü deriden kurtulur, bu yüzden dudaklarınız dolgunlaşır” dedi. İşte bu dudak hazırlamanın ekonomik bir yolu!

Stresle savaşmak için meditasyona basar – “Ben bu mevzuda pek iyi değilim. Beynimi durduramıyor benzer biçimde görünemiyorum veya bir tek uyuya kalıyorum. Bunun yerine, hoş bir banyo yapmanın hakkaten rahatlatıcı bulunduğunu buluyorum.” Stresle baş etmek, cildinize ve bütün kendinize bakmanın en bütünsel yollarından biridir!

Makyaj

Şov esnasında yahut bir çekim setinde olmadığında, Lipa bayağı görünmesini sağlar: “Olası olduğunca genç tutmaya çalışıyorum. Yüzümde oldukça fazla makyaj varmış benzer biçimde hissedersem yahut kendimi cakey benzer biçimde hissedersem, birazcık güvensizim. Kirpikleri seviyorum, bundan dolayı bireysel kirpikler benim işim – ne kadar sevinçli, ne kadar kabarıksa o denli iyi. (Bunun haricinde), renkli nemlendirici, kapatıcı, maskara ve dudak parlatıcısı ile ışıltılı dudak parlatıcısı ile onu hakikaten organik tutmaya çalışıyorum. Ama koyu renkli bir dudak güzeldir – bilhassa (düşmek için).” (Çağıl bir kalınca dudağa iyi mi hakim olacağınız.)

Nemli, genç bir cilt için Lipa, cildi nemlendirmek için hindistancevizi içeren saf, hoş görünmeyen bir vurgulayıcı olan RMS Living Luminizer‘ı uygulamaktadır.

Yakarma Lipa, birkaç çağıl güncellemeyle (ışıltılı cilt benzer biçimde) vintage esintili görünüşe olan aşkı hikayesinde aleni. Allure ile meydana getirdiği röportajda, en sevilmiş olduğu on senenin 1990’lı bulunduğunu beyan etti. “Ben o döneme takıntılıyım. 90’ların Kate Moss, Chloe Sevigny ve Drew Barrymore benim favorim.” Dumanlı kahverengi gözlerden, dünya tonlu dudaklara kadar, Lipa’nın makyaj paleti, mutlaka 90’ların güzelliğinin en iyi özelliklerini barındırıyor.