Doğal ve Sentetik tekstil duvar kağıtlarıyla şık görünümler

Doğal ve Sentetik tekstil duvar kağıtlarıyla şık görünümler

yazar:

kategori:

Doğal ve Sentetik tekstil duvar kağıtlarıyla şık görünümler … Kelimenin tam anlamıyla kumaş, çarpıcı döşemeli duvar kaplamaları oluşturmak için desteklenir. Tekstil Duvar Kaplamaları içinde bir dizi elyaf ve kaplama bulabilirsiniz ve en yaygın olanlarıdır. ayrıntılar hayaldefterim de…

Doğal ve Sentetik tekstil duvar kağıtlarıyla şık görünümler

Tekstil duvar kağıtları birçok farklı çeşitte gelir. Doğal tekstil duvar kağıtları, kağıda veya akrilik desteğe lamine edilmiş doğal lifler kullanılarak yapılır ve bu da dayanıklılığını artırır. Üretim sürecine bağlı olarak, tekstiller iyi veya seyrek görünebilir. Her iki durumda da, mekanın görsel çekiciliğini artırarak duvarlara bir boyut duygusu eklenir. Sentetik tekstil duvar kağıdı, doğal tekstillerin görünümünü taklit eder. Doğal malzemelerden yapılmadığından, yüksek trafik alanlarına daha uygundurlar.

Koleksiyonumuzda gördüğünüz tekstil duvar kağıtlarının çoğunun, ikonik damask duvar kağıdı tasarımları veya minimalist çiçek görüntüleri gibi geleneksel bir klasik çekiciliği var. Alanınızı dönüştürecek zarif ve şık bir görünüm için bugün tekstil duvar kağıtları koleksiyonumuza göz atın!

İpek Duvar Kağıtları

Tekstil Duvar Kaplamaları, ev içleri ve duvarları için, bir dizi doğal elyaftan, yapay ipliklerden veya her ikisinin bir karışımından yapılmış, geniş bir yüzey kalitesi efektleri yaratan veya kağıt destekli kumaşlar olabilen dokulu duvar kağıtlarıdır. Kelimenin tam anlamıyla kumaş, çarpıcı döşemeli duvar kaplamaları oluşturmak için desteklenir. Tekstil Duvar Kaplamaları içinde bir dizi elyaf ve kaplama bulabilirsiniz ve en yaygın olanlarıdır. İpek ile kaplı duvarların harika bir lüks ve ifade parçasına sahip olduğu İpek Duvar Kağıtları. Elde eğrilen karakter, el dokuması yabani ipek, ipek duvar kaplamalarını diğerlerinden ayıran bir görünüm yaratır.

Keten Duvar Kağıtları…

Doğal olarak lüks bir görünüm oluşturmak için yüksek kaliteli keten kullanılan Keten Duvar Kağıtları. Grasscloth Wallpaper, sisal, jüt ve kamış gibi çeşitli doğal formlara ve malzemelere sahiptir. Bu malzemeler el dokumasıdır ve bu zarif duvar kaplamalarını oluşturmak için kullanılan doğal elyaflarla zenginleştirilmiş hem doku hem de renkte farklılık ile karakterize edilen bir duvar kaplaması oluşturmak için su bazlı mürekkeplerle renklendirilir. Tekstil duvar kağıtlarının çoğu dokumasızdır… bu da duvar kağıdını yapıştırmak yerine duvarın yapıştırılmasından dolayı bunların asılmasını çok daha kolay hale getirir.