Duvarlarımıza kağıt esaslı çok yönlü klasik duvar kağıtları

Duvarlarımıza kağıt esaslı çok yönlü klasik duvar kağıtları

yazar:

kategori:

Duvarlarımıza kağıt esaslı çok yönlü klasik duvar kağıtları … 3D efekti, konuklarını gerçekten “ağırlamak” isteyenler için mükemmel bir hale getiriyor! Her ticari proje farklıdır; bazıları, alanı birleştirmeye yardımcı olan duvar kağıdına “daha hafif” bir dokunuş gerektirir. ayrıntılar hayaldefterim de…

Duvarlarımıza kağıt esaslı çok yönlü klasik duvar kağıtları

Duvar kağıdı kataloğu, herhangi bir ticari proje için en kaliteli duvar kağıdından bazılarına sahiptir. Bu makalede, birden fazla ticari uygulamada kullanılabilecek en çok yönlü dokulu duvar kağıdından bazılarını vurgulayacağız. İster bir salon / spa, restoran, şirket ofisi veya eğitim merkezi olsun, dokulu duvar kağıdı tasarımlarının çok yönlülüğü ve esnekliği rakipsizdir. Önceden var olan alanlara kaymak veya tasarımın genel vizyonuna eklemek kolay, dokulu sözleşme duvar kağıdı için en iyi seçimlerimizden bazıları!

Daha hafif dokunuşlar

Çok daha çağdaş bir tema için, bir geometrik duvar kağıdı, ancak modern alan için güncellenmiş bir görünüme sahip. Konumlandırma, renk tonları ve gölgelerin kullanılması, duvarlara benzersiz bir özellik katan bir derinlik hissi yaratır. 3D efekti, konuklarını gerçekten “ağırlamak” isteyenler için mükemmel bir hale getiriyor! Her ticari proje farklıdır; bazıları, alanı birleştirmeye yardımcı olan duvar kağıdına “daha hafif” bir dokunuş gerektirir. Ancak dikkatin merkezi olan bir şeye gerek yoktur. Öte yandan, canlı, kullanıma hazır duvar kağıdı tasarımları farklı bir ticari projeye uygun olabilir.

Çevre dostu duvar dekor ürünleri…

Doğal malzemeler kullanan duvar kağıtları, benzersiz bir ticari duvar kaplamaları sınıfıdır. Oldukça dokulu yüzeyi organik lifler, mika taşları ve mantar gibi doğal malzemelerin kullanımının bir göstergesidir. Doğal veya grasscloth duvar kağıtlarının el işi görünümü sadece görsel olarak ayrılmaz. Aynı zamanda alan için çok farklı bir atmosfer yaratır. Bu çevre dostu duvar dekor ürünleri, geleneksel vinil duvar kağıdının düzlüğünden farklı bir kaplamaya sahiptir. Bu özel grasscloth duvar kağıdı, iki renkte yıldız temalı bir sepet örgüsüne sahiptir ve anında klasik olacağından iki tonlu bir görünüm yaratır!

Daha parlak renkler kullanmak, alanı farklı bir ruh hali vererek önemli ölçüde dönüştürebilir. Örneğin, bu mavi ticari duvar kağıdı, alanı canlı, enerjik bir görünümle dolduran zengin bir renge sahiptir. Dokulu duvar kağıdı, son derece dokunsal bir görünüm veren yoğun bir “çarpma” ambalajına sahiptir. Desenin yoğunluğu, onu büyük ve küçük alanlar için mükemmel hale getirir.

Çok yönlü görünümler

Sıradaki, yukarıda esnek açık bej renkte bulunan Dokulu Denim’dir. Önceki ticari duvar kağıdına benzer şekilde, bu gerçekten çok yönlü hale getiren kompakt dokulu bir görünüme sahiptir. Bu, denim kumaşın görünümünü ve hissini taklit eden sahte bir bitiş temasına sahiptir. Bu özel desen, yalnızca hafif bir dokunuşun gerekli olduğu alanlar için mükemmeldir.

Çok ezici olmadan mekana bir karakter dokunuşu katan ince bir çapraz tarama desenine sahiptir. Ticari duvar kağıtları yüksek derecede dayanıklılığa sahiptir. Bu da normal boya gibi geleneksel duvar dekorunun üzerinde ticari bir alanda kullanılmasını mükemmel hale getirir.

Son olarak, ticari alanda cesur renkler kullanmak, odayı öne çıkaran özgün, yaratıcı bir görünüm oluşturmanın sadece bir yoludur. Büyüleyici stil, minimalist bir görünümü, mekana enerji katan koyu kırmızı bir renkle birleştiren bir stildir. Daha küçük bir kırmızı tondan daha açık bir kırmızıya kadar olan renklerdeki küçük değişim, yalnızca trend değil, aynı zamanda yıllar boyunca zamansız bir çekiciliği olan dinamik bir akış yaratır.