Enerji ve Bitkinlik için en iyi vitamin takviyeleri

Enerji ve Bitkinlik için en iyi vitamin takviyeleri

yazar:

kategori:

Enerji ve Bitkinlik için en iyi vitamin takviyeleri … B12 Vitamini ek olarak beyindeki nörolojik fonksiyonu desteklemekte yaşamsal öneme haizdir. B12’de kifayetsiz olduğumuzda, bitkin hissetme riskimiz daha yüksektir. ayrıntılar hayaldefterim de…

Enerji ve Bitkinlik için en iyi vitamin takviyeleri

Meşgul bir anne olarak, bulmak enerji için en iyi vitamin ve sıhhat benim bir misyonum oldu. En iyi listem için okumaya devam edin enerjiyi artıracak vitaminler ve genel günlük sıhhat rutinime iyi mi uyuyorlar!

Enerji için En İyi Vitaminler

40 yaşına yaklaştığım vakit, enerji seviyelerimin birazcık azalmaya başladığını ayrım ettim.

Son birkaç aydır diyetimi geliştirmek ve şahsi bakım rutinin daha kasıtlı olmaya odaklanmak için oldukça çalışıyorum.

Ek olarak enerji için en iyi vitaminleri araştırıyordum şu sebeple kaliteli bir takviyenin sıhhat rejimime iltifat edeceğine inanıyorum…

Sıhhatli enerji seviyelerini desteklemeye yardım edebilecek hakkaten bol bol vitamin varken, bilhassa B vitamini alımımı artırmaya çalışmaya odaklanmaya karar verdim. b12 vitamini.

B Enerji Vitaminleri

Vücudumuzun kırmızı kan hücreleri kurmak için B12 vitaminine ihtiyacı bulunduğunu biliyor muydunuz? Kırmızı kan hücrelerimiz, enerji üretimini başlatan, vücudumuzdaki kandaki oksijeni taşır. B12 Vitamini ek olarak beyindeki nörolojik fonksiyonu desteklemekte yaşamsal öneme haizdir. B12’de kifayetsiz olduğumuzda, bitkin hissetme riskimiz daha yüksektir.

Suni ya da ilave renk, tat ya da koruyucu madde içermezler ve porsiyon başına bir tek iki gram şeker ya da daha azca ihtiva ederler. Ek olarak, her porsiyon hücresel enerji seviyelerini ve üretimini desteklemeye destek olmak için 24 mcg B12 ihtiva eder.

Ben oldukça gereksinim duyulan bir patlama alabilirim seviyorum Enerji için B vitaminleri tüm bunlar hakkaten her gün olmasını dört gözle beklediğim nefis sakızlı bir vitaminle kaplanmış.

Enerjinizi Artırmanın Daha Fazla Yolu

1- Tertipli bir uyku takvimi izleyin. Size oldukça fazla uyumanızı öneri etmenin sıradan bulunduğunu biliyorum, fakat bu benim oldukça hırslı olduğum bir şey.

Yoğun bir anne olarak, ara ara akşamları saatler, gevşemek ve yapmak istediklerimi yapmak için tek vakit penceremdir.

Bu zamandan caymak istemem fakat, yaşımın (bu yazıyı yazarken 38) vücudumun ertesi gün enerjilendirilmek için muayyen oranda kaliteli uykuya ihtiyacı bulunduğunu biliyorum.

Minimum yedi saat uyumayı severim fakat sekiz saat uyumam vücudum için ülkü. Telefonuma, yatma saatim ulaştığında çalması için bir alarm verdim!

2- Bol miktarda su için. Yeniden, bu öz bakımınızı geliştirmede oldukça temel bir adımdır, sadece oldukça önemlidir. Enerji dolu kalmak için gün süresince kafeinli içeceklere yüklenmek lüzumlu görünse de bunlar çoğu zaman bir tek bitkinlik hissini gizler.

Ek olarak, kafein bağımlılığı da geliştirebilirsiniz; bu da tüketmediğiniz zamanlarda sizi oldukça yorar. Olması ihtiyaç duyulan iyi bir hamster çarkı değil!

Kucak kucak su almak vücudunuzu nemlendirir ve daha enerjik hissetmenizi sağlar. Hepsinden iyisi, tüm bunlar naturel.

3- Daha çok enerji artırıcı yiyecekler yiyin. Ne yediğin o denli doğru ki. Daha sıhhatli yemeklere ulaşmaya başlayın ve kendinizi daha süratli ve daha iyi sezmek için sürüşü yapın. Rejiminize daha çok taze meyve, sebze ve yağsız protein kattığınızda, vücudunuzun daha bereketli çalıştığını ve daha çok enerji harcadığını hissedeceksiniz.

Şahsi Bakım Rutininiz ile bilerek alakalı olun

Bahsettiğim şeklinde, kendime kıymet verme hikayesinde daha kasıtlı olmaya odaklanmaya çalışıyorum. Yoğun bir anne, kadın ve işletme sahibi olarak, fizyolojik ve romantik ihtiyaçlarımı sırtüstü beklemeye başlamak oldukça rahat.

Benim için her gün telefonumda su içmek, muayyen bir saatte yatmak ya da B12 sakızlarımı almak bir oyun değiştirici oldu.

Bahsettiğim B12 sakızlarına ayrıca, bununla birlikte bütün sıhhat ihtiyacınız olan şeyleri karşılamaya yönelik inanılmaz derecede C vitamini ve D3 vitamin çeşitlerine de sahipler.