Haber

Gebze Gazeteciler Cemiyeti Ödül 2019’un onurunu yaşadı

Gebze Gazeteciler Cemiyeti Ödül 2019’un onurunu yaşadı … 2019 yılının Gebze’de görev yapan başarılı gazeteciler ile meslekte 25 yılını dolduranların plaket ve çeşitli armağanlarla onore edildiği gece Holiday Inn Otel’de yapıldı. ayrıntılar kent defterinde…

Gebze Gazeteciler Cemiyeti Ödül 2019’un onurunu yaşadı

Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ödül töreninde kürsüye çıkan Başkan Büyükgöz, bir anda davetlileri kahkahaya boğdu…

Kuruluşu geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ve ilk organizasyonunu hayata geçiren Gebze Gazeteciler Cemiyeti, ilk olmasına rağmen olumlu not aldı.

Siyasiler ve ilçe protokolünden yoğun katılım

Başkanlığını Ahmet Oğuz’un yaptığı ve Ödül ‘19 adı verilen 2019 yılının Gebze’de görev yapan başarılı gazeteciler ile meslekte 25 yılını dolduranların plaket ve çeşitli armağanlarla onore edildiği gece Holiday Inn Otel’de yapıldı. Ödül törenine başta CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ile Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca olmak üzere yoğun katılım oldu.

KOMECE, meslektaşlarını yalnız bırakmadı

Gebzeli meslektaşlarının daveti üzerine geceye katılan ve kuruluşunu geçtiğimiz günlerde gerçekleştiren; kısa adı KOMECE olan Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri tam destek verdi.

Başkan öyle bir cümle sarf etti ki

Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir gün önceden kutladığı ödül töreninde kürsüye çıkan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, konuşmasının ortalarında öyle bir cümle sarf etti ki; salonu dolduran davetliler kahkahaya boğuldu. Başkanın dili sürçmüş olacak ki; Plaket töreni yerine tapu törenine katılmaktan ötürü mutlu olduğunu söyledi. Hatasını düzelten Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz salondan büyük alkış aldı.

“Muhalefet yapacaktım ama”

Sonrasında söz alan Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Gebzeli Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Ben aslında tapularla ilgili muhalefet yapacaktım. Ancak başkan tapudan bahsedince buna gerek kalmadı” şeklinde konuya esprili yaklaştı. Bu arada geceye katılan bazı gazeteci meslektaşlarımız da başkanın tapu müjdesi verdiği yorumunu yaptı. Ödül törenini bir anda önüne geçen bu konuşmaların ardında gece muhteşem bir finalle noktalandı. Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin tertip ettiği Ödül ‘19 uzun bir yolun başlangıcı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu