NUFER filminin galası geçtiğimiz haftasonu yapıldı

NUFER filminin galası geçtiğimiz haftasonu yapıldı

NUFER filminin galası geçtiğimiz haftasonu yapıldı

Yönetmenliğini Emrah Tarım’ın yaptığı NUFER filminin ilk gösterimi Symbol AVM de bulunan Cinemarine salonunda gerçekleştirildi- kocaelikent

Hikayesini Tuba Karakuş, senaryosunu Fikret Bayram’ın birlikte kaleme aldığı filmin yönetmenliğini Emrah Tarım üstlendi. Filmin galası Symbol AVM bünyesinde bulunan Cinemarine salonunda gerçekleştirildi. Galada ulusal ve basın yerel basın mensupları röportajlar yaptı.

NUFER’de Selahattin Taşören, Nazan Beyazıt, Ozan Güler, Fahri Ayhan Işık, Aslı Atalay, Yağmur Yüksel başrolleri paylaşıyor. Yardımcı oyuncu kadrosu ise Mehmet Ali Kansu, Alex Şahin, Nisa Akbaş, Sedat Azakoğlu, Zeynep Yurter, Salih Ertangi’den oluşuyor.

Yönetmen Emrah Tarım, Kamera Yönetmeni Hakan Kaftanoğlu ve genel koordinatör Cem Karabay. Basın ve Piar sorumlusu Bilal Çavuşoğlu, filmin yapımcısı Tuba Karakuş. Senaristleri Fikret Bayram ve Tuba Karakuş.

NUFER görücüye çıktı

Basın ve Piar sorumlusu Bilal Çavuşoğlu, yaptığı açıklamada, “Filmimize katkıları olan İzmit eski Kaymakamı Şevket Cimbir ve filminin sponsorları Cromsanmetal’e, Düzgün Seyahat’e MTheKurtuluş’a, MovSpess’e, Hayal Atölyesi’ne ve Kartepe Alex Village Life Otel’e katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” denildi.
Filmin gösterimi 16 Şubat Cuma günü sinemalarda olacak.