Haber

Peaceful Dumpling’in 10 editöründen 2020’ye bakış

Peaceful Dumpling’in 10 editöründen 2020’ye bakış … Yetenekli Peaceful Dumpling ekibimizle çalışmak işimizin en iyi yanlarından biri. Şaşırtıcı derecede farklı bir grubuz biz, ama dünyayı değiştirme ve kendimizi daha iyiye değiştirme tutkumuzla birleştik. ayrıntılar kent defterinde…

Peaceful Dumpling’in 10 editöründen 2020’ye bakış

Bu, hepimiz için yıl boyunca sürecek olan bir hobi, ancak Ocak ayında yeni hedefler belirlemekten heyecan duyuyoruz. Daha fazla uzatmadan, 2020 için Yeni Yıl kararlarımız…

Mary LuttrellMary Luttrell, yaratıcı yönetmen

Büyüdüğüm yollarda Bu yıl uğraşmak istediğim bir şey, yansıtan . Kendini geliştirmeye yönelik fikirler doğal olarak bana geliyor, ancak ne kadar geldiğimi, zihnimin ve kalbimin nasıl genişlediğini nadiren kabul ediyorum. Sahip olmanın önemli olduğunu anlıyorum çabalarımıza şükran ve şu anda yolculuğumuzda olduğumuz yer.

Lindsey Blakley, katkıda bulunan editörLindsey Blakley

2020 aşırı bir yıl olacak değişim ve büyüme benim için. İki hafta içinde ilk bebeğime sahip olacağım, bu yüzden 2020 anneliğe adımımla ilgili olacak. Kararım tamamen onunla ilgili ve yapabileceğim en iyi anne olmak olmak onun için. Büyüdükçe sabırlı ve açık fikirli olmayı, olması gereken kişiye dönüşmesine izin vermeyi hatırlamak. En çok ihtiyaç duyduğu zaman ışığın ve rehberliğin ışığı olmak ve hepsinden önemlisi ona karşılığında sevmeyi ve sevmeyi öğretmek. İnsan, hayvan ya da bitki olsun, tüm yaşam biçimlerini sevmeyi ve kabul etmeyi öğretmek ve bu sevginin ona bolca ulaşmasına izin vermek.

Kat KennedyKat Kennedy, haber editörü

2017’de kendim için bir aylık aylık zorlukları seçtim ve bu beni çeşitli şekillerde dönüştürdü. 2020’ye gelelim ve özgünlüğün ve kendini keşfetmenin yolunun sadece hiç bitmediğini, aynı zamanda rahatladığımda da keyifli olabileceğini anlıyorum. öğrenme sürecini kucakla. Büyümeye devam etmek istediğim birçok yol ve kişisel başarılar olsa da, 2020’de gerçekleştiğini görmek isterim, ancak eğer onları daha genel olarak adlandırırsak “kararlarım”. İlk olarak, gerçeğimi hem işyerinde hem de ilişkilerimde konuşmaya öncelik veriyorum. İkincisi, daha iyi bir öğrenci olmayı ve yeni şeyler denemede daha rahat, hemen uzman olmayacağımı bilerek. Yeni beceriler zor ve doğal olmadığında hayal kırıklığına uğradım, bu yüzden 2020’yi bunu hayattaki bir gerçeklik olarak kabul etmek için harcayacağım çünkü hepimiz bir yerden başlamalıyız.

Anna Vaccari, katkıda bulunan editörAnna Vaccari

Daha fazla deneyeceğim pozitif, bazen oldukça kolay düşme eğilimindeyim. Zihnimiz çok güçlü bir araç ve inanıyorum ki eğer “egzersiz” yaparsak ruh halimizi ve sağlığımızı değiştirebiliriz, daha iyisi için.
Yazmaya daha fazla zaman ayırmak istiyorum.

Nea PantryNea Pantry, katkıda bulunan editör

2020 kararlarımdan biri sosyal durumlarda kendimi daha fazla zorla. Kendimi tecrit etmek yerine insanlarla daha fazla çaba sarfetmek. Ocak ayında Toronto’ya çok fazla insan tanımadığım bir yere taşınacağım ve sosyal işlevleri atlayıp ağ oluşturmayı önleme eğilimim olduğu için, oluşturmayı uzun sürdüğüm bağlantıları yapmıyorum.

Audrey Enjoli, editörAudrey Enjoli

2019 kesinlikle benim için bir keşif ve kendini büyütme yılıydı. 2020’de, kendimi ilk sıraya koy ve kendimi öncelik haline getir. Hayatın birçok talebi ile, kendi ihtiyaçlarımızı yol kenarına koymak çok kolaydır. Başkalarına kolayca sevgi versek de, genellikle kendimizi de sevmeyi unuturuz. Aşkını senden daha fazla hak eden kimse yok. Bu bilgelik külçesini kesinlikle Yeni Yıl’a taşıyacağım.

Maille O’DonnellMaille O’Donnell, katkıda bulunan editör

Bu yıl daha da ileri gitmek istiyorum yaratıcı yazma tutkumu geliştir. Şiir, kısa öyküler, denemeler, makaleler, dergi kayıtları ve beni çağıran başka bir yazı türü yazmak istiyorum. Sabah sayfalarını yaparak bu hedefe somut adımlar atmaya başlıyorum (fikir ve terim ilk olarak kitapta ortaya çıktı) Sanatçının Yolu) her gün. Her sabah uyandıktan hemen sonra not defterime üç sayfa yazacağım. Bu sayfalar herhangi bir şey olabilir – istersem düzinelerce kez “ne yazacağımı bilmiyorum” bile yazabilirim – ancak üç sayfayı tutarlı bir şekilde dolduracağım. Bu rutin, yaratıcı meyve sularımın akmasını sağlayacak, her gün yazmamı teşvik edecek ve her sabah “beyin dökümü” yapmamı ve karışık düşüncelerimi yaratıcı yazıma dönüştürmemi sağlayacak!

Lindsay Brave, katkıda bulunan editörLindsay Brave

Benim için 2020 yılı “daha az düşünmek, daha çok yapmak“Hayatımı iyileştirmek için gerçekten adım atmaktan ziyade“ ne olursa olsun ”ı endişelendirmek, planlamak ve düşünmek için nasıl daha fazla zaman harcadığımı fark ettim. Bunun yerine, ben hemen dalmaya başlayacağım! Ayrıca arkadaşlıkları beslemeye odaklanmak ve okumak için daha fazla zaman harcamak istiyorum. Amacım 2020’de en az 27 kitap okumak (bu yıl 27 yaşımı dolduruyorum!).

Piper RasmussenPiper Rasmussen, yazar

2020 için dileğim ve önümüzdeki on yıl ‘kelimesi etrafında dönüyorBarış“Hayatımın içine ruhumu rahat hissettiren yeni ve harika insanları davet etmeyi ve sevmeyenleri nazikçe bırakmayı umuyorum. Hayatımı sevgi ve sevinçle dolduran yeni fırsatları kabul edeceğim ve yaptığım her şeyde ve nereye gidersem gidelim huzurun daima bir öncelik olduğundan emin olacağım.

Juhea Kim, baş editörJuhea Kim

2019 benim için son derece heyecan verici, geçişli bir yıl oldu. Yılın yaklaşık 1 / 3’ünü (Fransa’da 3 ay dahil) seyahat ettim ve tüm yıl uzaktan ve kendi şartlarla çalışıyordum. 2020 başlar başlamaz, mesleki hayatımın normu olan titiz çalışma programına geri döneceğim. Bu yıl benim sözüm “odak“Etrafta dönen diğer görevler ve projeler hakkında düşünmek yerine, sadece şu an olanlara konsantre olve sakin bir şekilde bölün ve birer birer fethedin. Ayrıca zamanımın çoğunun hizmet etmeyen şeyler / etkileşimler hakkında düşünmeye harcandığını da fark ettim. amacım her şekilde. 2020’de kendime sürekli olarak şunu hatırlatmak istiyorum: “Bu düşünce, yetenek ve enerjimi dünyaya katkıda bulunmak için kullanmak olan amacımla ilgili mi?” lazer odaklama yapabilir… Kaynak: peacefuldumpling

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu