Haber

Zeray, Geleceğin Şehrini 40. Projesiyle Başkent’te İnşa Ediyor

Zeray 40. Projesiyle Başkent’te Geleceğin Şehrini İnşa Ediyor

Yüksek yaşam standartlarındaki konseptleriyle her geçen gün proje ağını genişleten Zeray, Ankara’daki ilk projesi Zeray Future Deluxe City’i basına tanıttı

Ankara’nın Etimesgut Bağlıca bölgesindeki Zeray Future Deluxe City satış ofisinde gayrimenkul sektöründe 14 yılı geride bırakarak 40.projesini geliştiren Zeray basın lansmanı düzenledi

BAŞKENTİMİZİ, 10 YIL – 20 YIL VE 50 YIL SONRASINI ÖNGÖREREK PLANLAMALARIMIZI YAPIYORUZ

Zeray Future Deluxe City
Zeray Future Deluxe City

Basın Lansmanında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, ”Projelerimizle bulunduğumuz bölgeyi kalkındıran ve kalkındıracak olan bir “değer” üretiyoruz. Ülkemiz gelişmeleri doğrultusunda bugün yatırımlarını doğru planlayanlar kazanabilecektir. Bizler de şirket içerisinde oluşturduğumuz kişiye özel esnek ödeme planları ve bankalarla yaptığımız garantörlük vb. anlaşmalar ile kendi kitlemize bu değeri bugünden sunabiliyoruz. Bu nedenlerle bulunduğumuz Bağlıca’nın Batı Şehri olarak tanımlanan bölgede birçok arazi anlaşması sağladık.

Zeray Future Deluxe City
Zeray Future Deluxe City

Bu projemiz, bölgedeki ilk yatırımımız olma özelliğini taşıyor ve bölgede “yeni bir merkez” oluşturduğumuzdan, Başkentimizi, 10 yıl – 20 yıl ve 50 yıl sonrasını öngörerek planlamalarımızı yapıyoruz. Önemi ve heyecanı üst boyutta bu nedenle.

Projemiz; ilk olmanın değeri ve önemiyle “farklı boyutta olmalı” bilinci ile tasarlandığından bendeki uyandırdığı izlenim Türkiye’de bir benzerinin olmadığıdır.

Aslında bu boyutta uç ifadeler kullanmak istemiyorum fakat bugünkü sürece ulaşana dek, arka planda çok emek sarf edildi. Anlatacak aktaracak çok husus var fakat her zamanki gibi ancak üreterek – göstererek anlaşılabileceğimizi biliyoruz. Başkent’e böyle hakim, böylesine potansiyel barındıran Bağlıca’nın bu Batı Şehri ilk adımı bekliyormuş ve bu cesareti bölge firmalarından da önce Zeray göstermiştir.

Ankara’nın Zeray ile bütünleşeceğini, projemizin kısa sürede sahiplenileceğini bekliyorum” dedi

SIRA DIŞI MODERN ÇİZGİSİ VE GÖZ ALICI MİMARİSİ

Zeray Future Deluxe City
Zeray Future Deluxe City

Büyüleyici bir atmosfer ve taç şeklinde görkemli bir tasarımın gölgesinde yeni bir hayat Zeray Future Deluxe City’i bekliyor. Sıra dışı modern çizgisi ve göz alıcı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Zeray Future Deluxe City’de tüm bloklar, sakinlerinin eşsiz şehir manzarasını kesintisiz bir şekilde deneyimleyebilmesi için özenle konumlandırıldı. Bütüne baktığınızda geniş ve ferah olan ortamlar, detaya indiğinizde ise keşfedilmeyi bekleyen zenginliklerle dolu yaşam alanları Ankara’da ayrıcalıklı yaşamı tercih edenlerin ilk adresi olacak.

Zeray Future Deluxe City
Zeray Future Deluxe City

“21.KATTA PENTHOUSE’A ÖZEL YÜZME HAVUZU ve DOĞAL BAHÇELER”

Zeray Future Deluxe City’nin, Zeray’ın , Başkent’e adım projesi olması sebebi ile önemini ifade eden Zeray İnşaat Satış Müdürü Ebru İzin, projeye duyulan yoğun ilgiden bahsederek sunumunda şunları belirtti:

“Projemiz; Ankara’nın gelişmeye ve değerlenmeye en müsait yeni yerleşim bölgesi Etimesgut Bağlıca’da, proje isminin de karşılığı olarak; geleceğin lüks şehrine yaraşır bir konseptte, daire içinde müstakil hayatın yaşanabileceği, nitelikli konut anlayışının çok üzerinde geliştirildi. 21 kata kadar yükselen dikey mimari ile tasarlanmış 4 blokta çoğunluğu 4+1 olmak üzere toplam 338 bağımsız bölümden oluşan Zeray Future Deluxe City’de çeşitli konseptlerde 1+1 ve 2+1’den oluşan 56 ünite de yer alıyor. Tüm cephelerimiz manzaranın keyfine doyasıya varabilmeniz için boy camlarla tasarlandı. Projenin ortak kullanım alanlarındaki geniş peyzaj alanları yanı sıra bahçe katlarında daireye özel keyifli doğal bahçe kullanım alanları bulunurken, ara katlarda dairelere mimarisiyle bütünleşen estetik balkon alanları eşlik ediyor. Blokların en üst katında ise daireye özel havuz ve teras kullanım alanları bulunuyor. Göz alıcı mimarisinin yanında PentHouse deneyimiyle de modern ve lüks bir yaşama olanak sağlıyor.

Zeray yönetim kurulu
Zeray yönetim kurulu

Yalnızca tasarımında değil daire içindeki detaylarda da; bağımsız bölümlerde yer alan hamam ve saunasından, el işçiliği estetik asma tavanlara, benzerine rastlanmayan mobilya uygulamaları ve malzeme seçimlerine kadar projeye özgü birçok detay titizlikle düşünüldü.

PROJE ANKARA’DA YOĞUN TALEP GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

Ön talep sürecinden bugüne yüzlerce kişi projemize ilgi gösterdi. Lansman satışlarımızın aynı ilgiyle süreceğini ve talebin de artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Proje ilgililerine kendi bünyemizde ya da banka kredili kişiye özel esnek- avantajlı ödeme planları sunabiliyoruz” dedi.

27Zeki ZerayZeray’ın yeni yatırımlarından Kocaeli’ndeki Esil Kartepe ve Dora Hill projelerinin ardından satışa sunduğu Zeray Future Deluxe City’de her şey yaşamı bütünleyen tüm detaylarıyla hayatı ayrıcalıklı kılmak için tasarlandı. Zeray Future Deluxe City, cafe lounge’ı, spa havuzu, kapalı sosyal tesisi, fitness, yoga, pilates ve hobi alanları ile lüks yaşam anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor.

Tüm bunların yanı sıra Zeray Future Deluxe City; Dinlenme Alanları, Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Amfi Tiyatro ve daha birçok özelliğiyle de projesinde yer alan kitleye sunacağı ortak yaşam alanları ile yaşama artı değer katıyor.

İlave olarak her bloğun altında kapalı otopark katının yer aldığı projenin, toplam inşaat süresi 630 gün olarak planlanarak 30 Haziran 2024’te teslim edilmesi hedefleniyor.

BAĞLICA’DA YENİ BİR MERKEZ OLUŞACAK

Ankara son yıllarda Etimesgut Bağlıca’ya doğru hızlı bir akış seyrediyor. Önümüzdeki yıllarda bu ivmenin artarak sürecek olması da bölgeyi önemli bir yatırım ve yaşam sahası haline getiriyor. Zeray, 40.projesini, gelişmekte olan bu bölgede konumlandırarak kalite anlayışını Ankara’ya taşıyor.

SORU CEVAPLAR

* Proje başlangıç ve bitiş tarihi nedir?
Projemiz başladı ve bitiş tarihi 30 Haziran 2024.

*Proje maliyeti nedir?
Projenin yatırım değeri yaklaşık 2.000.000.000,00 TL dir.

*Arsa kat karşılığı mıdır?
Evet kat karşılığıdır.

*Çok fazla projeleriniz olduğunu söylediniz. Ankara’ya neden bu kadar geç kaldınız?
Uygun zamanı, arazi, konjüktör vb. sebeplerden dolayıdır.

*Garantör bankanız var mıdır?
YapıKredi ve Ziraat bankası ile süreç devam etmektedir.

*Satışlarınızın % kaçını tamamladınız?
Satışlarımızın şu anda % 45 i tamamlanmıştır.

*Projede ticari alanlar var mıdır?
Bu projemizde yer vermedik fakat diğer projelerimizde planlarımız arasındadır.

*Bölgeye ilk proje yapan firmasınız ve bu durumu bir risk olarak görüyor musunuz?
Risk almadan başaramazsınız…

*Satın alanlar için % kaç yatırım değeri öngörmektesiniz?
Enflasyon oranının üzerine min. % 50 koyulabilir.

*Şu anda aynı anda devam eden kaç şantiyeniz bulunmaktadır?
Şu anda aynı anda 10 şantiyemiz devam etmektedir.

*Şu ana kadar kaç tane proje teslim ettiniz?
Şu ana kadar 32 proje teslim ettik.

*Devletin şu anda uygulamaya aldığı sosyal konut projeleri size etkisi oldu mu?
Bize olumlu etkisi olmuştur.

ZERAY FUTURE DELUXE CITY PROJE KÜNYESİ

Proje İsmi: Zeray Future Deluxe City
Yüklenici: Zeray İnşaat
Lokasyon: Bağlıca / Etimesgut / Ankara
Arsa Büyüklüğü: 20.000 m²
Ünite Sayısı: 338 bağımsız bölüm, 4 blok
Sosyal Alanlar: Kapalı sosyal tesisi, kapalı otopark, Fitness salonu, tenis kortu, basketbol sahası, amfi tiyatro, dinlenme alanları, cafe lounge’ı, spa havuzu, yoga, pilates ve hobi alanları
Metre Kare Aralığı: 117 m² – 280 m²
Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 4+1, 5+1
Web Sitesi: https://www.zerayinsaat.com.tr/
Telefon: 444 91 41

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu