Hayata Dair

Sevgililer günü Vegan mücadelenizi nasıl başaracaksınız

Sevgililer günü Vegan mücadelenizi nasıl başaracaksınız … Tüm Vegan singletonlar için endişelenmeyin! Gelecekteki sebze seven partnerinizle tanışmanıza yardımcı olmak için yapabileceğiniz üç olağanüstü şey var! ayrıntılar hayaldefterim de…

Sevgililer günü Vegan mücadelenizi nasıl başaracaksınız

Sevgililer Günü; bekarsanız… Tatilin ticarileştirilmiş pahalı çiçek, çikolata ve “aşk” adındaki diğer materyalleri satın alma geleneğine katılmak isteyip istemediğinizi belirlemek en temel hakkınızdır. Ama yine de kişilerin özel bir günüdür sevgililer günü.

Ancak tüm kutularınızı kontrol eden ve sizinle aynı değerleri paylaşan önemli bir diğeri bulmak zor olabilir… özellikle Vegan bir yaşam tarzına bağlı kalırsanız.

Sonuçta, potansiyel büzüşüklerin sürekli daralan tanışma havuzunda gezinmek, “vahşice katledilen hayvanların et ve bedensel kısımlarını yemekten kaçınır” ideal idealinizin olmasını istediğiniz uzun nitelikler listesine attığınızda sahip olmak daha da zorlaşır.

Tüm Vegan singletonlar için endişelenmeyin! Gelecekteki sebze seven partnerinizle tanışmanıza yardımcı olmak için yapabileceğiniz üç olağanüstü şey var!

Sevgililer günü için Vegan maçınızı zamanında bulmanın 3 yolu

Bir profesyonel tarafından eşleştirin

Aşk gurusu ve eşleştirici olağanüstü Karine Charbonneau, yani Vegan Cupid, ilk olarak yaklaşık 10 yıl önce vejeteryanlar ve Veganlar için barındırılan popüler hız buluşma etkinlikleri aracılığıyla sebze bekarlarını birbirine bağlamaya başladı.

Şimdi Karine, çöpçatanlık şirketi FindVegLove aracılığıyla ABD ve Kanada’da yaşayan vejetaryen ve Vegan bekarlarla eşleşmeye çalışıyor. Sebze tekli veritabanına girmenizi sağlayan temel bir üyeliğe kaydolabilir veya daha kişisel bir eşleştirme deneyimi için premium bir müşteri olabilirsiniz. Karine, aşk bölümünde biraz yardıma ihtiyacı olan bekar yetişkinler için sekiz haftalık bir buluşma kursu bile sunuyor!

Bir Vegan arkadaş uygulamasına sahip ol

Arkadaşlık uygulamaları, özellikle milenyumlar arasında çok popüler hale geldi. Tinder ve Bumble gibi konum tabanlı uygulamalar, bölgenizdeki bekarlarla tanışmak için harika bir yol olsa da diğer bitki tabanlı bebeklerle bağlantı kurmak isteyenler için tam olarak uygun değildir (Match.com, kullanıcıların diyet gereksinimlerini belirtmesine izin veriyor olsa da) potansiyel maçlarda!).

Neyse ki, dijital, hareket halindeki Vegan eşleştirmenin kutsal kâsesi, Veggly ve Grazer gibi, özellikle birleştirme Veganlara yönelik olan tanışma uygulamaları şeklinde var.

Bir Vegan etkinliğine katılın

Sebzeyi seven ruh eşinizle buluşmanın daha “doğal” bir yolunu arıyorsanız, bölgenizdeki bir Vegan etkinliğine katılmayı deneyin!

Şehrinizde gerçekleşen Vegan pop-up’ları ve festivalleri için web’e göz atın veya vegan Meetup grubuna katılın! Vegan veya sebze dostu bir etkinlikte potansiyel bir aşk ilgisini karşılayacağınız garanti edilmese de yine de etrafınızda bulunan ve size benzer kişilerle iletişim kurabileceksiniz!

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu