Haber

KOMECE: ‘Birleştirici olmak için yola çıktık’

KOMECE: ‘Birleştirici olmak için yola çıktık’Erdoğan; Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti son aldığı ihraç kararlarıyla kapsayıcı, birleştirici özelliğini kaybetti ve biz bu nedenle harekete geçtik” dedi. ayrıntılar kentimizde…

KOMECE: ‘Birleştirici olmak için yola çıktık’

Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan, “Kocaeli’de görev yapan tüm medya mensuplarını bir araya getirmeyi hedefledik” dedi

Kuruluşu geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ve kısa adı KOMECE olan Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti’nin kurucu Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan, ilk toplantının ardından bir açıklama yaptı.

“Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti’ni hayata geçirdik”

Kısa adı KOMECE olan Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan; Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin son aldığı ihraç kararlarıyla kapsayıcı, birleştirici özelliğini kaybettiğini ve bu nedenle harekete geçtiklerini belirterek; KOGACE’nin bu yanlı ve çıkar odaklı kararlarından dolayı Gebze Gazeteciler Cemiyeti kurulmak zorunda kalmıştı. Şimdi Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti’ni de biz hayata geçirdik” diye konuştu.

“Biz kim miyiz?”

Yedi yıl Doğan Haber Ajansı, on yıl da Dünya Gazetesi Kocaeli Temsilciliği’nde gazetecilik yapan, son olarak da Kocaeli Özel Haber internet sitesi kurucu olan Bahar Kaymakçı Erdoğan, kurucu üyeleri tanıttı: Mesleğin emektarlarından, Hür Kocaeli Gazetesi Yazı işleri Müdürü Ufuk Bagan, Dünya Gazetesi Kocaeli Temsilcisi Sabiha Toprak, DHA Muhabiri Orhan Uzun, LaFemme Nicomedia İnternet Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Meral Uçarı ile Kocaeli Haberci-Eko Yaşam-Net Haber Ajansı Sahibi Soner Kılıç ve Hür Kocaeli Genel Yayın Yönetmeni Hayati Özzeren.

Bahar Kaymakçı Erdoğan açıklamasında, “Amacımız mesleğe kendini adayan, bütün meslektaşlarımıza kucak açmak. Amacımız yıkıcı değil birleştirici olmaktır” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu