Gez-Gör

2 Kıtanın Lezzetlerini keşfetmek için İstanbul’a gitmeniz gerekiyor

2 Kıtanın Lezzetlerini keşfetmek için İstanbul’a gitmeniz gerekiyor … Tipik bir mahalle restoranındaki herhangi bir yemeğin kökenini sorgulayın; Ve kendinizi Arnavutluk‘a veya belki de Kafkasya‘nın Çeçenya‘nın zirvelerine götürdüğünü göreceksiniz. ayrıntılar hayaldefterim de…

2 Kıtanın Lezzetlerini keşfetmek için İstanbul’a gitmeniz gerekiyor

İstanbul’a geldiniz: Binlerce yıldır İstanbul, farklı kültürel kimliklere, manzaralara ve elbette mutfaklara sahip geniş bir yer ağı için bağlantı noktası olmuştur. Bu farklı etkiler, sadece “Türk yemekleri”nden çok daha fazla olan günümüz İstanbul mutfağı olan büyük bir kültürel mozaiği oluşturur. Tipik bir mahalle restoranındaki herhangi bir yemeğin kökenini sorgulayın; Ve kendinizi Arnavutluk‘a veya belki de Kafkasya‘nın Çeçenya‘nın zirvelerine götürdüğünü göreceksiniz. Arka Sokaklarda yer alan mutfakları gezelim, yiyelim, deneyimleyelim ve İstanbul metropolünü incelemeden tatilinizden dönmeyin.

“Uygulamalı ders almayı unutmayın”

Gezinizde hayatta olan eski el sanatlarına erişmek için basit bir çay molası ritüeli kullanın. Her iki kıtada yemek pazarlarını ziyaret edip yol boyunca özel evlerde yemek yiyerek Boğaz’ı geçin. Ayrıca çalışan restoranlarda yemek pişirme gösterilerine tanıklık edin ve özel bir evde uygulamalı bir ders alma imkanını geri tepmeyin. İstanbul’u bu kadar eşsiz kılan birçok kültürel akım arasında sürekli bir çarpışma ve birleşme gibi ‘gel-git‘leri yaşayacak ve şaşıracaksınız.

“Culinary Backstreets ile yakın bir işbirliği”

Bu eşsiz deneyimi yaratmak ve iyileştirmek için, restoran incelemelerini ve yerel mutfak kültürü hakkındaki özellikleri yayınlayan yerel yemeklerle ilgili küresel bir rehber olan Culinary Backstreets ile yakın bir işbirliği içinde olursanız gezinizi zengin kılarsınız. Culinary Backstreets bu hikayelerinde, dünyanın dört bir yanındaki 12 şehirde sunulan mutfak turları ve özel etkinliklerle hayata geçiriyorlar ve gastronomik her şeyde kapsamlı uluslararası deneyime sahipler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu