Dekorasyon

Kutup havasını polar duvar kağıtlarıyla evinize getirin

Kutup havasını polar duvar kağıtlarıyla evinize getirin … Paketleme kutularınıza ayrıntılı, adım adım yapılması gerekenleri anlatan kılavuzlar bulacaksınız. Minimum hava cepleri ve kusursuz hizalama ile deseninizin mükemmel görünmesi için talimatları takip ettiğinizden emin olun. ayrıntılar hayaldefterim de…

Kutup havasını polar duvar kağıtlarıyla evinize getirin

Önemli: duvarınızı veya yüzeyinizi kaplayacak kadar panel sipariş ettiğinizden emin olun. Polar Duvar Kağıdı, yapışkan kalıntı bırakmadan uygulanması ve çıkarılması kolaydır. Keskin, canlı görüntüler sunan Duvar Kağıdı modelleri, vurgu duvarları, düz yüzeyler ve geçici kurulumlar İçin idealdir. Tavandan tavana üç boyutta mevcuttur.

Duvar kağıdınızı rahat döşemeniz için ipuçları

Önceden ihtiyacınız olan şey (satın alma işleminize dahil değildir): mezura, yumuşatma aleti, tıraş bıçağı veya maket bıçağı, bir merdiven ve bir yardımcı.

Mutlaka okunması gereken talimatları okuyun. Paketleme kutularınıza ayrıntılı, adım adım yapılması gerekenleri anlatan kılavuzlar bulacaksınız. Minimum hava cepleri ve kusursuz hizalama ile deseninizin mükemmel görünmesi için talimatları takip ettiğinizden emin olun.

Talimatlarınızı kaybetmeniz veya her adımın tam olarak nasıl çalıştığını görmek istemeniz durumunda, sizin için kullanışlı hazırlanmış görsel rehberlerden yararlanın.

Kutup girdabı bu hafta Kuzey Amerika’nın bazı bölgelerinde aşağı iniyor ve sıcaklıklar donma noktasının çok altına düşüyor, vahşi rüzgar-soğuk sıcaklıkları var. Reuters, Minnesota Park Rapids’deki rüzgarın dün -41 ° C’ye (30 Ocak) -42 ° F’ye daldığını bildirdi. Kutuplarda durum böyle olunca görsel rehberlerin önemi bir kat daha artıyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu