Gez-Gör

Boston’da kentin en dikkat çekici mahallelerinden bazıları

Boston’da kentin en dikkat çekici mahallelerinden bazıları … İngiliz Püriten dalgası ABD’ye 1620’de ulaştığında, kendilerine Charlestown mahallesini kurdular. 1630’da Boston’ı kurmaya çalıştılar sadece Charles Nehri’ne atlamak için.

Boston’da kentin en dikkat çekici mahallelerinden bazıları

ABD’ye 1620’de ulaştığında, Charlestown mahallesini kurdular. 1630’da Boston’ı kurmaya çalıştılar sadece Charles Nehri’ne atlamak için. Ve Chinatown, eski gaz lambalarıyla Beacon Hill gibi tarihi yerlere, yakın zamanda ve deniz kenarındaki liman bölgesinde, konferans alanlarıyla dolu yeni otellere ve Çağdaş Sanat Enstitüsüne yeni açılmış. İşte Boston’a ilk kez gelenler için kentin en dikkat çekici mahallelerinden bazıları.

Back Bay –Back Bay

Ulusal gelenekler Simgesel Yapı binaları ile doldurulur. Bölgede ayrıca özellikle sanat galerileri, sinirli butikler ve Chanel ve Giorgio Armani gibi tasarım mağazaları bulacağınız Newbury Caddesi boyunca gerekli lüks mağaza ve restoran bulunmaktadır. Back Bay, mağazaların, otellerin, konutların ve New England’ın en yüksek binası olan Boston Halk Kütüphanesi ve John Hancock Binası gibi ikonik yapıların yoğunluğundan dolayı Boston’un kalbi sayılabilir. Copley Place ve İhtiyat Merkezi iki büyük kapalı alışveriş merkezidir. Sonuncusu ayrıca, Bottarga ve Burrata’dan Eataly Boston’a ev işi yapıyor.

Beacon Tepesi –Beacon Tepesi

Gazlı orijinal sokaklarında, tuğla kaldırımlar ve süslü demir işi ve dekoratif kutularla süslenmiş Federal tarzı sıra evler ile Beacon Hill, kentin en güzel semti olarak yer almaktadır. Bölge, Louisa Mayıs Alcott, Nathaniel Hawthorne, Robert Frost ve Sylvia Plath da dahil olmak üzere, erken ikamet edenlerin en görkemli ailelerinin bazılarını uzun süredir içermektedir.

Charles Bulfinch Massachusetts Eyalet Evi, ABD’deki en eski halka açık park olan Boston Common’a bakan Beacon Hill’in tepesinde çalışıyor. Özgürlük Trail’e yürümeye başlamanız için 2,5 mil yürüyüş yolu olan Boston’un Erken Tarihinin hikayesini anlatan.

Tepenin dibinde, ulusun ilk botanik bahçesi olan Halk Bahçesi, ziyaretçilerin Lagün’de bir kaç dolara binebilecekleri yüzlerce yıllık duba keyfi teknelerinden oluşan Swan Boats’a ev kullanımı yapıyor … boyunca antika dükkanlar, sanat galerileri, kafeler, restoranlar ve Şef Julia Child’ın etini satın alabilirsiniz Savenor Market Market gibi dükkanlar vardır.

Çin Mahallesi-Deri Bölgesi –Çin Mahallesi-Deri Bölgesi

Boston’ın Çin Mahallesi, Manhattan ve San Francisco’dakilerin arkasında, ABD’nin üçüncü büyük Çin Mahallesi. Taipei kentinden bir armağan olan devasa tören kapısından girin ve bu yoğun nüfuslu mahallenin koşuşturma bakınız. Burada, ithal Çin sebzeleri, erişte, soslar, sağlık tonikleri ve tencere ile doldurulmuş dükkanların yanı sıra, çiğneme ikramları.

Chinatown’un Deri Bölgesi, Boston’daki deri endüstrisi ve deri toptancılarına evinde yapılan yapılmıştır. 19. yüzyıl tuğla binaları başlangıçta ofisleri ve atölyeleri barındırıyordu; Şimdi, geniş çatı katlarında dekore çıkaran çeşitli ticari işlemler ve sakinleri barındırıyorlar.

Şehir Geçişi –Şehir Geçişi

Gökdelenleriyle, bu bölge kent finansmanı. Şehir merkezinde, her gün 200.000 kişinin çalıştığı ve Eski Güney Toplantı Evi gibi tarihi yerler ile tanınan Downtown Crossing’i oluşturan Washington, Kış ve Yaz sokaklarında çapraz olarak 250.000 yayanın çalıştığı içindir. Orada, binlerce sömürgeci 16 Aralık 1773’te Boston Çay Partisi’nde bir araya geldi ve sahneye çıkmaya karar verdi. Bu efsanevi etkinlik hakkında daha fazla, Kongre Caddesi’nde açılan bir barda bulunan Boston Çay Partisi Gemileri ve Müzesi’ndeki çok duyusal sergilerle öğrenebilirsiniz Köprü.

Kuzey Yakası –Kuzey Yakası

Kuzey Yakası, Boston’ın Küçük İtalya’sıdır ve neyse ki yıllar içinde otantikliğini korudu. Mahalle başında dolaşırken, sakinlerin İtalyan dilinde, bocce oynayan, hatta kafelerde İtalyan futbol oyunları izlerken bileği duymaları alışılmadık bir şey değil. Bölgenin 19. yüzyıldan kalma kırmızı tuğlalı binalarının hala İtalyan ailelerine evlenir. Ayrıca, İtalyan lezzetleri sunan özel pazarlar, pastaneler, trattorias ve kafeler bulunmaktadır.

Ziyaretçiler için ünlü Mike’ın Börekçisi. Mahallenin restoranı, kafe ve dükkanlarının ihtiyaçlarını, Hannover Sokağı’nda yer almakta ve onu mahallenin sinir merkezi altındadır. Ancak, her ikisi de Özgürlük Yolu’ndaki şirin dükkanlar, birkaç restoran ve Eski Kuzey Kilisesi ve Paul Revere Evi gibi yerler arasında bu yerlerdecağınız dar sokakları araştırmıştırdan emin olun.

Fenway-Kenmore –Fenway-Kenmore

19. yüzyılın sonlarında Boston, peyzaj mimarı Frederick Law Olmsted’e kokulu bir bataklığı, Olmsted’in ünlü Zümrüt Kolyesi boyunca olan parklardan biri olan Back Bay Fens adını vermiştir. Boston Red Sox’un evi olan Fenway Park’ı ve ABD’nin en eski ve ilk devlet okulu olan Boston Latin Okulu gibi akademik kurumu barındırıyor. Sonuç olarak, bölge, özellikle Lansdowne Caddesi boyunca hareketli restoranlar, barlar ve gece kulüpleriyle öğrenci dostu bir yapıya sahiptir. Ayrıca 138. sezonunda, Senfoni Orkestrası ve büyüleyici müzikleriyle ünlü Boston Pops Orkestrası’na ev amaçlı yapan Senfoni Salonu da bulunmaktadır.

Liman Bölgesi –Liman Bölgesi

Bir zamanlar bir sanayi bölgesi olan “yenilik bölgesi” olarak bilinen Seaport Bölgesi, Boston’ın en yeni ve en hızlı büyüyen semti. Boston Kongre ve Sergi Merkezi ile Seaport Otel ve Dünya Ticaret Merkezi’ne ek olarak – bu şık mahalle, sanatsal çatı katları, lüks oteller, şık fiyatlar, barlar ve kesim ile doludur. Düzenli bir çığır içeren sergiler, film gösterimleri, dans gösterileri ve daha pek çok şey içeren, Çağdaş Çağdaş Sanat Enstitüsü.

Charlestown –Charlestown

Şehrin kuzey tarafındaki bu mahalle, İngiliz Puritan yerleşimcilerin ikinci dalgasının; 1630’da Boston Nehri boyunca ilerlemeden ve 1630’da evi yarımadada oturuyor. hipsters, gelişmiş ve genç aileler. Amerikan Devrimi’nin ilk büyük savaşı olan Bunker Hill Savaşı’nı anmak için; dikilmiş granit Bir dikilitaş Olan Bunker Tepesi Anıtısayılabilir. Şu anda bir Ulusal Park Hizmeti Tarihi Bölgesi olan Charlestown Navy Yard; özellikle İç Savaş için ABD Donanması için bir gemi inşa alanı idi. USS Anayasası ABD Deniz Kuvvetleri’ndeki en eski görevli gemi olup; Deniz Kuvvetleri subaylarının ve mürettebatının deniz kuvvetleri Bahçesinde yüzer. Bu ahşap gövdeli, USS Anayasa Müzesi’ndeki insanların; burada gemideki turunuzu daha iyi anlayabilir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu