Gez-Gör

Kaşar peynirli ve Sıcak peynirli Pastırma Sos

Kaşar peynirli ve Sıcak peynirli Pastırma Sos … Bu tanım için Sugardale Hickory Smoked Bacon’u yenemezsiniz çünkü en iyisidir. Muhteşem duman ve tatlılık karışımı hakikaten bu peynirli pastırma sosunu hususi kılar. ayrıntılar hayaldefterim de…

Kaşar peynirli ve Sıcak peynirli Pastırma Sos

Dalış dinlence partileri… bizim sıcak peynirli pastırma… aile toplantıları ve hatta oyun günü için muhteşem bir meze tarifi! Leziz, hıyar tütsülenmiş domuz pastırması ve peynir ile doludur ve her ısırığı şahane!

Sıcak peynirli pastırma sos tarifi

İştah açıcı tarifleri düşündüğünüzde, bir kelimenin daima büyülü bir halde aklınıza geldiğini ayrım ettiniz mi? Bu kelime elbet Domuz Pastırması (Bacon)!

Pastırma ne olursa olsun benim inanılmaz sıcak peynirli pastırma daldırma yıldızı, fakat, doğru pastırma seçtiğinizden güvenilir olun.

Bu tanım için Sugardale Hickory Smoked Bacon’u yenemezsiniz çünkü en iyisidir. Muhteşem duman ve tatlılık karışımı hakikaten bu peynirli pastırma sosunu hususi kılar.

Bu gösterim Sugardale ve SheKnows Media tarafınca desteklenmektedir.

Sugardale leziz domuz pastırması ürünleri geniş bir seçim yapar, sadece Hickory Füme Pastırma en popüler pastırma çeşididir.

Hepiniz için leziz bir domuz pastırması… Lezzeti getiren pastırmaya ayrıca, bu yiyecek başka leziz malzemelerle de yüklenir.

Krem peynir, ekşi krema ve çedar peyniri için üç alkış alabilir miyim?

Sıcak peynirli…

Son zamanlarda da bu yemeğe doğranmış pimentos ekledim, zira güzel bir renk getirdiğini düşünüyorum.
Ek olarak, bu sıcak peynirli pastırma sos daldırma tarifinde 1/2 çay kaşığı acı biber atlamayın! Ufak bir lezzet hazzı eklemeye kafi gelecek kadar acı kırmızı biber, sadece tabağı ne olursa olsun zorlamaz.

Aslen, normalde baharatlı bir şeye oldukça ılımlı gidiyorum, zira akrabalarım aşırı baharatlı yemekler sevmiyor ve asla kimse bu dalmanın lezzet tomurcukları için oldukça sıcak bulunduğunu belirtmedi.

Buraya daldırmak için taze sebzeler, krakerler, patates cipsi ve hatta ekmek dilimleri kullanabilirsiniz sıcak çedar pastırma sosu.

Aslen bu inanılmaz sıcak ve peynirli pastırma sosu ile alakalı düşünerek birazcık acıkmaya başladım!

Bu inanılmaz peynirli domuz pastırması sos bir yiyecek meydana getirmeye karar verirseniz, iyi mi ortaya çıktığını bana bildirmek için bana bir yorum bırakın güvenilir olun! Ümit ederim akrabalarım kadar seversin!

Gerekli Malzemeler:

• 8 ons krem peynir, yumuşatılmış
• 2 su bardağı ekşi krema
• 10 dilim Sugardale Hickory füme pastırma, kızarmış ve ufalanmış
• 2 su bardağı çedar peyniri, rendeden geçirilmiş
• 3 yeşil soğan, doğranmış
• 115 gram. pimentos, süzülmüş, durulanmış ve küp gibi doğranmış
• 1/2 çay kaşığı. tuz
• 1/2 çay kaşığı. karabiber
• 1/2 çay kaşığı. kırmızı biber

Yapılışı:

1. Ön fırını 400 dereceye ısıtın.
2. Pişirmeden ilkin yemeğin üzerine ilave etmek için 1/8 bardak peynir ve 1/8 bardak ufalanmış pastırma rezervi hazırlayın.
3. Büyük bir kapta, ayrılmış domuz pastırması ve peynir dışındaki bütün malzemeleri birleştirin.
4. Karışımı 1 1/2 litre fırın tepsisine ilave edin ve kalan peynir ve domuz pastırması ile doldurun.
5. 400 derecelik bir fırında 25-30 dakika ya da sıcak olana kadar ısıtılmamış.
6. Dalmak için taze sebzeler, kraker ya da cips ile sıcak servis yapın! Afiyet olsun…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu