Dekorasyon

Duvar Kağıtlarında en çok tercih edilen desenler

Duvar Kağıtlarında en çok tercih edilen desenler … Gri/beyaz şeritlerden oluşan çizgili ürünler, çocuklar için sakin ve huzurlu bir dinlenme alanı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. ayrıntılar kent defterinde…

Duvar Kağıtlarında en çok tercih edilen desenler

Çizgili desenler
Çizgili desenler

Sıra dışı desenlerin duvarlarda boy gösterdiği 2019 yılında en çok aranılan duvar kağıdı modellerini keşfetmeye hazır mısınız? Bu yazımızda sizin için 2019 yılında popüler olan duvar kağıtlarını derledik. Farklı dekorasyon tarzlarına uygun, çağdaş ve yenilikçi desenleri ile işte 2019 yılının en sevilen duvar kağıtları:

Çizgili Duvar Kağıdı

2019 yılının favori modelleri arasında farklı renklerdeki çizgili duvar kağıdı seçenekleri öne çıkıyor. Geniş bantlar halinde tavandan zemine inen şeritler, yaşam alanlarına klasik bir hava katıyor. Özellikle pastel tonlardaki çizgili bir duvar kağıdı, bebek ve çocuk odası duvarları için ideal! Gri/beyaz şeritlerden oluşan bu tip çizgili ürünler, çocuklar için sakin ve huzurlu bir dinlenme alanı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca her ne kadar kendi başına klasik bir tarza sahip olsa da çizgili modelleri hem klasik hem de modern dekorasyonlarda rahatlıkla kullanabilirsin.

Tropikal desenler
Tropikal desenler

Tropikal Desenlerin Enerjisi

İç mekan tasarımında doğa ile ilişkili unsurlara gösterilen talep gün geçtikçe artıyor. Kullanıcılar, dekorasyonda doğanın izini sürmek istiyor. Bu gereksinim sonucunda her bir dekorasyon elemanında kullanılan tropikal desenlerin yoğunluğu gözle görülür oranda arttı. Dolayısıyla tropikal desenler, 2019 yılının duvar kağıdı arasındaki yerini de çoktan aldı. Deve tabanı ve palmiye desenleri, safari temalı duvar kağıtları, bu yıl salondan çocuk odasına, çalışma odasından mutfağa her türlü mekanın duvarlarını süslüyor. Duvarlara renk katan bu desenler aynı zamanda doğanın huzurunu yaşam alanlarına taşıyor. Tropikal desenli duvar kağıtlarının dekorasyondaki etkisini güçlendirmek istiyorsan, çeşitli iç mekan bitkilerinden faydalanabilirsin. Doğal ahşap kaplamalı bir yan sehpa üzerine yerleştireceğiniz saksı çiçekleri veya antika görünümlü ikinci el bir vazonun içindeki gösterişli yeşil yapraklı bitkilerle duvarlardaki desenlerin etkisini üçüncü boyuta taşıyabilirsin.

Geometrik Desenli
Geometrik Desenler

Geometrik Desenli Duvar Kağıdı modelleri (modern dekorasyonun yeni yıldızı)

Geometrik desenli duvar kağıtları, 2019 yılında modern iç mekan tasarımlarına hareketlilik katan önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Yatayda ve düşeyde birbirini tekrar eden küçük ölçekli geometrik desenler ile kaplanan duvar yüzeyleri, mekan içinde etkileyici bir odak noktası oluşmasını sağlıyor. Bu uygulamayı, yaşam alanında dikkat çekmek istediğin duvar yüzeylerinde gerçekleştirebilirsin. Örneğin, yemek masasının veya uzun bir koltuğun arkasında kalan boş duvarları geometrik desenli duvar kağıdı ile kaplayarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsin. Bunun yanında, çalışma alanında ve ofis dekorasyonunda da geometrik desenli duvar kağıtları ile yaratıcı çalışmalara imza atabilirsin.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu