Dekorasyon

Vinil Duvar Kağıtlarıyla tasarrufa yönelin

Vinil Duvar Kağıtlarıyla tasarrufa yönelin … Bazı vinil duvar kaplamaları bir kağıt alt tabaka veya kumaş altlıklar içerir, ancak bunlar vinil yüzeyi nedeniyle hala dayanıklı kabul edilir. ayrıntılar hayaldefterim de…

Vinil Duvar Kağıtlarıyla tasarrufa yönelin

Vinil kaplamalı duvar kağıtları, polivinil klorür (PVC) veya akrilik tip vinil kaplaması olan duvar kağıtlarıdır. Bazı vinil duvar kaplamaları bir kağıt alt tabaka veya kumaş altlıklar içerir, ancak bunlar vinil yüzeyi nedeniyle hala dayanıklı kabul edilir. Vinil duvar kağıdı, dayanıklı ve temizlenmesi kolay olduğu için daha yüksek hareket alanları için daha uygun hale getiren belirli fiziksel performans düzeylerini karşılar.

Vinil duvar kağıtları için bugün alışveriş günü…

İç tasarım sürekli gelişiyor, stiller ve fikirler sürekli akıyor ve “kalıplaşmış düşünce dışında” düşünmeye olan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor.

Cesur tasarımlara derin bir ilgi duyuyor musunuz ve alanınızı dönüştürecek bir duvar kağıdına mı ihtiyacınız var?

Kendinizi şımartın ve Vinil Duvar Kağıtlarının neler sunabileceğine bir bakın.

Vinil duvar kağıdı, vinil ön yüzeyli bir duvar kağıdıdır ve genellikle suya dayanıklıdır. Vinil duvar kağıtlarının temizlenmesi kolaydır ve uzun süre neme veya yağlanmaya maruz kalsa bile etkilenmez. Vinil kaplamalı duvar kağıdı özellikle bu nedenle banyo, mutfak ve hatta bodrum duvarları için önerilir. Bu tür duvar kağıtları her zaman yıkanabilir kağıt kaplamalarıdır…

Vinil duvar kağıdı bir vinil üst kaplamaya sahiptir ve yıkanabilir, bu da son derece dayanıklılık sağlar. Evinizdeki her oda için idealdir, evinizin fazla hareket veya yüksek nem alanlarında vinil duvar kağıdı kullanmayı gerçekten isteyeceksiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu