Boyanabilir Duvar Kağıtlarıyla evinizde özgürlüğü yaşayın...

Boyanabilir Duvar Kağıtlarıyla evinizde özgürlüğü yaşayın

yazar:

kategori:

Boyanabilir Duvar Kağıtlarıyla evinizde özgürlüğü yaşayın … Boyanabilir duvar kağıdı, banyolar, çamurluklar veya fuayeler gibi küçük alanlarda iyi çalışır ve gözü ezmeden veya alanı sıkışık görünmeden ince doku ve desen ekleyebilir. ayrıntılar hayaldefterim de…

Boyanabilir Duvar Kağıtlarıyla evinizde özgürlüğü yaşayın

Boyanabilir Duvar Kağıdı, birçok yaygın tasarım problemine mükemmel bir çözümdür. Boyanabilir duvar kağıdı, sıradan düz veya parlak boya ile kaplanabilen yükseltilmiş bir desenle kalın bir duvar kaplamasıdır ve normal duvar kaplamaları gibi, bir duvarda, tüm oda veya koridor boyunca veya tavanlarda kullanılabilir. Boyanabilir duvar kağıdı, banyolar, çamurluklar veya fuayeler gibi küçük alanlar için idealdir. Kullandığınız alana ince doku ve desen ekleyebilir. Boyanabilir duvar kağıdı, toplam tasarım özgürlüğü sağlayan, ihtiyacınız olan gölgede duvar kaplamaları bulmayı beklemek yerine istediğiniz kesin rengi seçmenizi sağlar.

Duvarlarınızda asılı resimlerden kalan delikler varsa veya örtmek istediğiniz çatlaklar ve kusurlar varsa, boyanabilir duvar kağıdı sizin için iyi bir seçenektir. Çünkü kağıdın kalınlığı zarif dokunsallık eklerken renk bozulmalarını ve kusurları örtmeye yardımcı olur. Aşağıda, boyanabilir duvar kağıdınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize ilişkin bazı ipuçları verilmiştir:

1- Normal bir duvar kağıdı gibi boyanabilir duvar kağıdı döşeyin.
2- Döşediğiniz yeni boyanabilir duvar kaplamalarının döşendikten sonra en az 36 saat dinlenmeye bırakın. Bunu yapmadığınız zaman, boyadığınızda çirkin kabarcıklara neden olabilir.
3- Eğer istemiyorsanız boyamak zorunda değilsiniz. Beyaz, dokulu bir duvar boyasız mükemmel görünebilir.
4- Boyamaya karar verirseniz, boyanabilir duvar kağıtları için özel olarak yapılmış özel bir boya olmadığını bilin ve özel boyaya ihtiyacınız olduğunu öneren herkese karşı dikkatli olun.
5- Astar gerekli değildir ve birçok boyanabilir duvar kağıdının dramatik dokularını azaltmak için sırtları doldurabilir.
6- Boyanabilir duvar kağıdı gerektiği gibi rötuş veya yeniden boyanabilir; rengini değiştirmek istiyorsanız onu yırtmaya gerek yoktur.
7- Bırakan bir boya kullanmadıkça, boyanabilir duvar kağıtlarını fırçalamaktan kaçının.
8- Özgürce yaşamayı unutmayın!..