Dekorasyon

Doğa duvar kağıtlarıyla doğayı evinize taşıyın

Doğa duvar kağıtlarıyla doğayı evinize taşıyın … Eğer bir doğa aşığı iseniz, neden rahatlatıcı bir cenneti oluşturmak için duvarlarınıza yatak odası duvar kağıdı olarak davet etmiyorsunuz. ayrıntılar hayaldefterim de…

doğa

Doğa duvar kağıtlarıyla doğayı evinize taşıyın

Haziran ayı WWDC ve Dünya Çevre günü. Teknolojiyi bir günlüğüne bir kenara bırakırsak ve sadece doğaya odaklanırsak, doğanın yarattığı harikalara hayret edemeyiz. Güzel Azure dağlarından Zümrüt yeşili göllere ve çiçeklerin nefes kesen renklerine kadar, tüm bunları tam bir ihtişamla görmekten müteşekkiriz.

Doğa aşığı iseniz…

Güzel manzara ve doğa duvar kağıtları, orman duvar resimleri de dahil olmak üzere çarpıcı peyzaj tasarımları ve hayvanlarla doğa duvar kağıdı ile iç mekanınızı açık hava harikalarına açın. Yeşil, kahverengi ve daha fazlasının çarpıcı doğal tonlarını bir araya getiren doğa duvar kağıtları size, iç mekanınızı yeniden keşfedecek ve yepyeni bir hava yaratacak bir şeyler sunuyor. Eğer bir doğa aşığı iseniz, neden rahatlatıcı bir cenneti oluşturmak için duvarlarınıza yatak odası duvar kağıdı olarak davet etmiyorsunuz… Bu çok yönlü tasarımlar onları görüntülemeyi seçtiğiniz her yerde sizi etkileyecektir.

Seçimlere dikkat…

Duvar kağıtlarında aradığınız en kritik özellik vinil miktarı olmalıdır. Yüksek miktarda vinil içeren duvar kağıtları yüksek dayanıklılık kapasitesine sahiptir ve kolayca silinebilir. Bu nedenle, özellikle mutfak, banyo, vb.’de yüksek miktarda vinil içeren duvar kağıtlarının kullanılması önerilir. Bununla birlikte, vinil miktarı olması gerekenden daha yüksekse, bu sefer duvarların hava almasını önleyerek kalıcı sorunlara neden olabilir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu