Dekorasyon

Evinizi metal duvar kağıtlarıyla döşeyin otantinizmle keyiflenin

Evinizi metal duvar kağıtlarıyla döşeyin otantinizmle keyiflenin … Bir banyo duvarı için mükemmel olan güzel karo tasarımları ve mutfaklar için keyifli karo duvar kağıtları ile bu tasarımlar gerçek karoların otantik görünümünü ve hissini yaratır. ayrıntılar hayaldefterim de…

Evinizi metal duvar kağıtlarıyla döşeyin otantinizmle keyiflenin

Metal efektli duvar kağıdımızla iç mekanlarınızda endüstriyel bir görünüm yaratın. İç dekorla sıklıkla ilişkili olmayan bir dokuya şık bir dönüş yapan metal duvar kağıdımız; evinize benzersiz bir katkı sunacak ve misafirlerinize etkili bir metal efekti açıklama duvarı oluşturmayı düşünmelerini sağlayacaktır. Gümüş ve gri tonlarına sahip, odanıza birçok karakter katacak çağdaş veya fütüristik bir iç görünüm yaratabilirsiniz. Daha otantik bir depo arıyorsanız, metal duvar kağıtları da süper kaba ve hazır paslı metal, çelik ve demir içerir.

Duvarlarınızı duvar kağıdı ile döşeyin. Bir banyo duvarı için mükemmel olan güzel karo tasarımları ve mutfaklar için keyifli karo duvar kağıtları ile bu tasarımlar gerçek karoların otantik görünümünü ve hissini yaratır. Deniz camından, mozaiklerden, pişmiş topraktan ve porselenden ilham alan karo duvar kağıtlarımız, herhangi bir duvarı fayanslı bir yüzey olarak hayal edebilir.

*- Metal Duvar Kağıdının kaliteli üretimi paslanmaz çelikten yapılmış olup, ısı ve ses iletimini azaltır.
*- Boyutları her alana uygundur kesilerek her mekana uygunluk sağlar.
*- Temizlenmesi ve bakımı kolaydır
*- Çoğu iç mekan uygulaması için uygundur: mutfağınızda ıslaklığa ve yağa maruz kalan duvarları, şömineler, geleneksel seramik duvarlarınıza gerekli yumuşaklığı sağlamanın yanında bahçe duvarlarının görünümünü güzelleştirmeye yeter.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu